Jeśli nie możesz czekać na wynik testu zbyt długo, wyjeżdżasz i potrzebujesz szybko wykonać badanie, musisz dopełnić formalności, wymaganych w czasie podróży - ta opcja jest dla Ciebie. W Mineola Laboratoria wykonasz wymaz szybko, łatwo i bez problemów. Badanie w naszym punkcie pobrań możliwe jest w trybie ekspresowym. Wynik uzyskasz już w ciągu 1 godziny

Metoda RT-PCR, wykrywająca materiał genetyczny koronawirsa jest bardzo czułym sposobem diagnostyki SARS-CoV-2. Badanie molekularne jest aktualnie jedyną metodą rekomendowaną przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) potwierdzajacą rozpoznanie COVID-19.

test pcr COVID CITO Mineola

 

 

 

Badanie SARS-CoV-2 w Punkcie Pobrań Mineola

  • daje komfort dedykowanej godziny pobrania wymazu - nie trzeba czekać w kolejce,
  • możliwość indywidualnego dopasowania terminu badań poza godzinami pracy laboratorium,
  • opcja CITO - wynik już w ciągu 1 godziny od pobrania.

 

Badanie COVID PCR CITO -  jak się przygotować

Wymaz z nosa i gardła, z nosogardła: zaleca się, by na 2-3 godzin przed badaniem nie przyjmowac pokarmów, nie pić, nie palić papierosów, itp., nie stosować substancji przeciwsapalnych, przeciwdrobnoustrojowych, nie żuć gummy, nie płukać jamy ustnej i nosa oraz nie myć zębów. Bezposrednio przed badaniem nie wydmuchiwać nosa.

 

test ekspresowy COVID PCR (CITO) w j.polskim - wynik w 1h 490 zł
test ekspresowy COVID PCR (CITO) w j.angielskim - wynik w 1h 530 zł

 

* Sugerowany czas wykonania badań jest orientacyjny, w przypadku niestandardowych sytuacji niezależnych od Laboratorium może ulec zmianie.